Комерційні послуги

BRAND UKRAINE — це команда експертів, яка системно працює з брендом України, міжнародними комунікаційними проєктами та аналітичними дослідженнями. Спираючись на власну експертизу, ми пропонуємо різнопланові комунікаційні послуги для державних установ, громадських організацій та бізнесу.

Розробка комунікаційних стратегій та кампаній

Від #FreeTheLeopards до Євробачення-2023, комунікаційні проєкти є одним з основних фокусів роботи BRAND UKRAINE.
Для розробки вашої стратегії чи кампанії ми проводемо глибинний аналіз ринку та аудиторії, визначимо ключові повідомлення й оптимальні канали комунікації та розробимо ефективний план дій для залучення цільової аудиторії.
Наша команда також розробляє та втілює комунікаційні кампанії у соціальних мережах, забезпечуючи повний спектр послуг – від стратегічного планування до креативного контенту та аналізу результатів.

Консультації зі стратегічних комунікацій

Експерти BRAND UKRAINE допоможуть побудувати та посилити весь комплекс ваших зовнішніх комунікацій. Наші послуги включають аудит комунікацій організації, індивідуальні консультації, а також спеціалізовані тренінги та навчальні програми для розвитку комунікативних навичок, які адаптовані під потреби та цілі вашої команди.

Консультації з кризових комунікацій

Ми розуміємо, наскільки важливою сьогодні є репутація. Саме тому серед наших послуг є репутаційний аудит, котрий допоможе завчасно спрогнозувати можливі комунікаційні проблеми. Наші експерти також знаються на інструментах, що посилять репутацію вашої організації та мінімізують негативні наслідки кризових ситуацій.

Аналітика та дослідження ринків

Підхід, що ґрунтується на даних, є ключовою цінністю для усіх проєктів BRAND UKRAINE. Актуальні дані допомагають приймати оптимальні та обґрунтовані рішення, тому на ваш запит ми можемо дослідити сприйняття бренду вашої компанії, провести моніторинг медіа та соціальних мереж та підготувати тематичні аналітичні записки.

Продакшн відео / графічний дизайн

Наша команда надає комплексні послуги з виробництва відео та графічного контенту, від розробки концепції до фінального монтажу. Ми гарантуємо високу якість візуального контенту, який резонує з вашою аудиторією та підкреслює ідентичність вашого бренду.

Arrow

Будемо раді співпраці! Щоб дізнатися про послуги детальніше, зверніться до керівника нашої команди PR та партнерств Петра Дарморіса (petro.darmoris@brandukraine.org.ua).