Ukraine.ua

Офіційний сайт та сторінки України в соцмережах

Мета

Arrow

Бути офіційним цифровим голосом України та формувати спільноту людей, які розділяють цінності свободи. Ukraine.ua показує справжню Україну з її різноманітними проявами, а також розповідає вражаючі історії українців. Проєкт також сприяє формуванню бренду та сприйняття України серед іноземної аудиторії, створюючи нові емоційні зв’язки з Україною та надихаючи її прикладом.

Ключове завдання Ukraine.ua в умовах повномасштабної війни — надавати 24/7 верифіковану інформацію про наслідки війни РФ проти України для країни та світу; поширювати історії героїчної боротьби та незламності українського народу; пояснювати іноземцями контекст минулого, сьогодення та майбутнього України.

Інсайти

За час існування Ukraine.ua отримав довіру мільйонів іноземців як джерело верифікованої інформації про Україну. Проте Ukraine.ua ще й допомагає дізнаватися про Україну більше — її можливості, людей, суперсили. Ця платформа надає голос українцями та звертається від їхнього імені до всього світу. Цей голос — щирий, неформальний, справжній, емоційний, дуже персоніфікований. Ми говоримо, як є, формуючи людяний та відкритий образ — як і самі українці.

Ідея

Велика місія Ukraine.ua — об’єднувати. Об’єднувати людей, які вірять в ідею свободи як абсолютної цінності та готові захищати її.

Реалізація

Наразі Ukraine.ua об’єднує цілу низку цифрових платформ — офіційний сайт України Ukraine.ua, включно з багатомовним сайтом war.ukraine.ua, який висвітлює, документує та архівує події повномасштабної війни, розв’язаної РФ проти України. Крім того, Ukraine.ua — це також офіційні англомовні сторінки в соціальних мережах Facebook, Instagram, Spotify, LinkedIn, TikTok, Twitter, та Youtube.

Головне про Ukraine.ua від партнерів

  • «Україна надзвичайно красива, інноваційна, багатогранна. І відтепер у нашої країни є офіційна сторінка @ukraine.ua. Долучайтесь і діліться акаунтом із друзями, аби про Україну дізналось якомога більше людей з усіх куточків світу», — Володимир Зеленський, Президент України, 15 липня 2021 року.
  • «Сьогодні ми не чуємо традиційних у попередні роки нарікань, нібито Україна програє інформаційну війну. Натомість світ визнає успішну комунікацію нашої держави під час повномасштабного вторгнення. Створюючи цифрову екосистему Ukraine.ua ми прагнули саме такої мети: надати Україні сильний та суб’єктний голос для протидії дезінформації та пропаганді РФ. Завдяки якісному контенту та роботі професійної команди, цифрова екосистема Ukraine.ua завоювала серця сотен мільйонів іноземців», — Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, 24 січня 2023 року.

Результати

У 2022 році охоплення комунікаційних каналів Ukraine.ua перевищило 1 мільярд, а постійна аудиторія, зрісши за рік у понад 10 разів, досягла 2 мільйонів користувачів. Instagram-сторінка України @ukraine.ua, перетнувши позначку в 1 мільйон підписників, увійшла до топ-5 найбільш популярних офіційних сторінок країн світу.

Спеціальна подяка

ВОЛОНТЕРАМ

УСІМ АВТОРАМ

Команда

Head of Ukraine.ua: Ярослав Турбіль
Старша SMM-менеджерка: Марія Паливода
SMM-менеджерка: Наталія Другак
SMM-менеджер: Віталій Ковальчук
Редакторка сайту war.ukraine.ua: Вероніка Луцька
Адміністратор сайту та редактор новинної стрічки: Віктор Назаренко
SEO-спеціалістка: Ксюша Демченко

BRAND UKRAINE розвиває Ukraine.ua спільно з Міністерством закордонних справ України.

Нові проєкти

NAD 2.0 case-ua-01

Nations Against Disinformation 2.0

Протидія пропаганді та фейковим новинам в епоху штучного інтелекту.
thank u card_insta post_saveoption

What We Are Fighting For 2.0: кампанія до Дня подяки у США

Цифрова кампанія створена до Дня подяки показує американській аудиторії справжню цінність їхньої допомоги Україні на прикладі реальних людських історій.
What We Are Fighting For

What We Are Fighting For (#ЗаЩоМиБоремось)

Міжнародна комунікаційна кампанія про 603 628 причин, чому українці продовжують боротьбу за свободу та мир.